kense.oo.ap@pavlodar.gov.kz
140 000 Павлодар қ., Кривенко көшесі, 25
32-21-67
Сенім телефоны
8 7182 32 19 37

Азаматтарды жеке қабылдау кестесі
Сайттың аналитикасы
Бір жылда2835823
Бір айда247932
Бір аптада81731
Кеше8872
Тәулік264
Білім беру мазмұнын жаңарту аясында ең үздік инновациялық өнім
13-03-2019 09:32
Білім беру мазмұнын жаңарту аясында ең үздік инновациялық өнім

Павлодар қаласы білім беру бөлімінің әдістемелік кабинеті «Білім беру мазмұнын жаңарту аясында ең үздік  инновациялық өнім - 2019» конкурсын өткізді.

Конкурстың мақсаты-инновациялық педагогикалық тәжірибені тарату, IT-құзыреттілік, жаңа педагогикалық технологиялар бойынша авторлық бағдарламаларды, көптілділік бойынша электронды оқу құралдарын жасау, педагог мәртебесін көтеру.

Конкурсқа 18 оқу пәндері бойынша (қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілі мен әдебиеті, шетел тілі, математика, қоғамдық пәндер, география, биология, химия, физика, информатика, бастауыш мектеп, технология, өнер, музыка, дене шынықтыру, алғашқы әскери дайындық, өзін-өзі тану, психология, логопедия) қаланың 39 мектебінен 250-ден астам жұмыс,  29 мектепке дейінгі білім беру мекемесінен 100-ден астам жұмыс ұсынылды.

Конкурс қорытындысы бойынша 137 финалист және 48 шығармашылық топ анықталды, ең көп жүлделі орындарды№ 34 ЖОМ (7), 19 ЖОМ (5), 40 ЖОМ (5), 1 ЖОМ (4), 18 ЖОМ, 21 ЖОМ, 42 ЖОМ (3) мұғалімдері иеленді.

Алқалы сараптау комиссиясының қорытындысы бойынша әр бағыт  бойынша жеңімпаздар мен жүлдегерлер анықталды.

«Үш тілде білім беру бойынша үздік әдістемелік-дидактикалық құрал»номинациясы бойынша,конкурсқа № 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 29, 33, 32, 36, 41 мектептерінен және № 3, 6, 9, 10 балабақшадан 24 жұмыс ұсынылды. Конкурстық жұмыстар биология, информатика, химия, физика, мектепке дейінгі білім беру бойынша ұсынылды. Конкурсқа ұсынылған оқу құралдары жалпы орта білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарты негізінде әзірленді және білім беру процесіне көптілділікті енгізу бойынша «100 нақты қадам» бағдарламасын жүзеге асыруға бағытталған, ұсынымдық сипатқа ие. I орынды биология, химия, физика мұғалімдерінің шығармашылық тобы иеленді, II орынды-№ 34 ЖОМ биология пәні мұғалімдері В. В. Бедринец, Е. Н. Москаленко,  № 34 ЖОМ химия пәні  мұғалімі С. С. Дюсенова, № 21 ЖОМ информатика пәні мұғалімдері Н. А. Каирденова, А. С. Касымканова, № 12 ЖОМ, №  34 ЖОМ физика пәні мұғалімдері Ж. Б. Назриденова, А. Н. Сламханова, Л. М. Лымарчук, № 34 ЖОМ химия пәні  мұғалімі С. С. Дюсенова, № 6,  96 балабақша мұғалімдері Л.М. Қожабаева, А. М. Арыкпанова, А. А. Матаева, А.Б. Бесаева, А. Е. Хамитова, III орынды - № 5 ЖОМ биология пәні мұғалімі Е. Г. Санникова, № 1, 19, 20 ЖОМ физика пәні мұғалімдері С. В. Прохоренко, К. Н. Сунгатова, Т.С. Муликбаева, № 3, 9 балабақша мұғалімдері Е. Ю. Романова, А. Б. Елтин, Г. Д. Макашева иеленді.

«Үздік авторлық бағдарлама» номинациясы бойынша конкурсқа,мектепке дейінгі білім беру мекемесі мен мектеп мұғалімдерінің 67 жұмысы ұсынылды. Алқалы сараптау комиссиясының қорытындысы бойынша I орынды№ 24, 39, 28, 32 ЖОМ қазақ тілі пәні мұғалімдері К. С. Смагулова, У. Ж. Казыбаева, Г. Минап, З. К. Нургалиева, И. Е. Талипова, № 21 ЖОМ математика пәні мұғалімдері Л. Х. Юлдашева, В. А. Ореховская, №  21 ЖОМ, Кенжекөл тарих пәні мұғалімдері Г. К. Кульжанов, М.И. Шишлов, № 40 логопеді К. Г. Матай, бастауыш сынып мұғалімдерінің шығармашылық тобы, № 12 ЖОМ химия пәні мұғалімі Ж.З. Геложутдинова, № 46, 126 балабақша мұғалімдері И. В. Пятых, Н. И. Ирокпенко, II орынды-№ 126, 120 балабақша мұғалімдері Г.У. Шакенова, М. А. Утебулова, № 26, 34 ЖОМ қазақ тілі пәні мұғалімдері Г. М. Жакупова, С. Н. Токтарова, А. Ж. Махметов, № 20, 1, 18 ЖОМ тарих пәні мұғалімдері Е. Т. Марзатаев, Т.С. Саворовская, З. Н. Исабаева, А.С. Муканов, № 19 ЖОМ А. И. Баймульдинова, № 2 ЖОМ Б. Сагындыкова, № 40 ЖОМ А. К. Кульдикова, бастауыш сынып мұғалімдерінің шығармашылық тобы, № 19 ЖОМ информатика пәні мұғалімі А. С. Серикбаев, III орынды - № 20 ЖОМ орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Г. Т. Топанова, № 6, 122, 3балабақша мұғалімдері Л. М. Кожабаева, Ж. Н. Жумагожина, Ж. А. Алькеева, Г. С. Алибекова, К. Н. Сагиева, № 2 ЖОМ бастауыш сынып мұғалімдері А. Еркасова, А. М. Жапарова.

«Цифрлық мектеп» номинациясы бойынша, конкурсқа мектепке дейінгі білім беру мекемесі мен мектеп мұғалімдерінің 28 жұмысы ұсынылды. Алқалы сараптау комиссиясының қорытындысы бойынша I орынды - тарих пәні мұғалімдерінің шығармашылық тобы, № 26 ЖОМ бастауыш сынып мұғалімі С. А. Гракова,  № 33 ЖОМ физика пәні мұғалімі А.Ж. Жақашбаева, № 22 ЖОМ алғашқы әскери дайындық мұғалімі Д. К. Айгужинов, № 15 ЖОМ логопедтері Т. А. Прокопенко, А. А. Оруналиева, II орынды - қазақ тілі пәні мұғалімдерінің шығармашылық тобы, № 25 ЖОМ мұғалімі Е. Т.  Асылов, № 13 ЖОМ ағылшын тілі мұғалімі И. Е. Оспанова, III орынды - бастауыш сынып мұғалімдерінің шығармашылық тобы иеленді.

Қалалық конкурстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері Павлодар қаласы білім беру бөлімінің грамоталарымен марапатталады және 2019 жылдың мамыр айында өтетін, облыстық конкурсқажолдама алды.