Сенім телефоны
53-57-39
email: lizey16@rambler.ru
Мекенжайы: Айманов к., 51
53-23-04 53-75-41
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сәрсенбі с 16:00 до 18:00 Жұма с 16:00 до 18:00
Бір жылда2963488
Бір айда236645
Бір аптада54954
Кеше9836
Тәулік922
Олимпиада
 Мектеп олимпида қатысушыларының дайындық кестесі (маусым, тамыз)
           
Форма № 1                            2017-2018 оқу жылындағы облыстық олимпиада қатысушыларының тізімі  
Мектеп  Оқушының аты-жөні  сынып пән Мұғалімнің аты-жөні  Олимпиадаға дайындалу мерзімі 
1 Айдар Алмихан 9 география Жапаргазинова А.Х. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
2 Мельник София 9 қазақ тілі  Кабдракишева А.С. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
3 Назаренко Виолетта 9 биология Логвинова Л.М. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
4 Эрнст Тамара 10 ағылшын тілі  Кубасова Е.В. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
5 Стрюк Павел 10 информатика Казакова О.Д. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
6 Мигачева Маргарита 10 ағылшын тілі  Кубасова Е.В. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
7 Сулейманова Камила 11 Қазақстан тарихы  Таран Е.Г. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
8 Авхимович Виктор 9 математика Тихая Л.Н ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
9 Никитина Ольга 10 математика Довгаленко И.В ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
10 Басов Иван 10 физика Ликарь Н.А. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
11 Вахрушева Елизавета 10 математика Довгаленко И.В ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
12 Шалаев Егор 11 география Жапаргазинова А.Х. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
13 Шупенёв Артём 11 физика Ликарь Н.А. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
14 Димидова Светлана 10 биология Крюковская А.Е. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
15 Энгельс Кристина 9 ағылшын тілі  Баканова Д.Б. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
16 Ямалетдинова Александра 9 ағылшын тілі  Баканова Д.Б. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
           
Форма № 2                           2017-2018 жылдың юниор олимпиадасына қатысатын оқушылардың тізімі 
Мектеп  Оқушының аты-жөні  сынып пән Мұғалімнің аты-жөні  Олимпиадаға дайындалу мерзімі 
ШЛ 16 Федоринин Сергей 8 информатика Смирнова Ю.Н. ШОР с 10.00-11.00, ежедневно
ШЛ16 Осипов Ян 8 информатика Смирнова Ю.Н. ШОР с 10.00-11.00, ежедневно
ШЛ 16 Каримов Ислам 8 математика Тихая Л.Н ШОР с 9.00-11.00, ежедневно
ШЛ 16 Абитова Дарина 8 биология Крюковская А.Е. ШОР с 9.00-11.00, ежедневно
           
Форма № 3                            2017-2018 оқу жылындағы Президент олимпиадасына қатысушылардың тізімі
Мектеп  Оқушының аты-жөні  сынып пән Мұғалімнің аты-жөні  Олимпиадаға дайындалу мерзімі 
1 Шупенев Артем 11 физика Жумадилова Н.Т. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
химия Нурекенова З.К. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
математика Довгаленко И.В. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
биология Крюковская А.Е. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
2 Шалаев Егор 11 физика Жумадилова Н.Т. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
химия Нурекенова З.К. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
математика Довгаленко И.В. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
биология Крюковская А.Е. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
3 Зубайдуллина Елена 10 физика Жумадилова Н.Т. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
химия Нурекеноа З.К. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
математика Довгаленко И.В. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
биология Крюковская А.Е. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
4 Чайковская Алёна 10 физика Жумадилова Н.Т. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
химия Нурекеноа З.К. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
математика Довгаленко И.В. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 
биология Крюковская А.Е. ШОР с 9.00 -11.00, күнделікті 

2016-2017 оқу жылындағы олимпиада командасының қортындысы

Қалалық пән олимпиадасы

Қалалық  юниоролимпиадасы

Қалалық президенттік олимпиада

1. Мельник София, 8кл, қазақ тілі, 1 орын

2. Мигачева Маргарита, ағылшын тілі, 1 орын

3. Басов Иван, 9сын, физика, 1 орын

4. Юркова Мария, 10сын, қазақ тілі, 1 орын

5. Вахрушева Елизавета, 9 сын, математика, 1 орын

6.Назаренко Виолетта, 8сын, биология, 1 орын

7. Никитина Ольга, 9сын, математика, 2 орын

8. Галата Анжелика, 9сын, право, 2 орын

9. Айдар Алимхан, 8сын, география, 2 орын

10. Шалаев Егор, 10сын, биология, 2 орын

11. Шупинёв Артём, 10 сын, химия, 2 орын

12. Сулейманова Камилла, 10кл, Қазақстан тарихы, 2 орын

13. Балмухамбетова Сабина, 10сын, право, 3 орын

14. Магильная Елизавета, 11кл, география, 3орын

15. Демидова Светлана, 9сын, биология, 3 орын

16. Энгельс Кристина, 8сын, ағылшын тілі, 3 орын

17. Соколова Любовь, 11кл, биология, 3 орын

18. Стрюк Павел, 9 сын, информатика, 3 орын

19. Чайковская Алёна, 9сын, биология, 3 орын

20. Ямалетдинова Александра, 8сын, ағылшын тілі, 3 орын

 

1.Тупсунов Мусо (7сын) география, 3 орын

2.Чемасова Ксения (7сын), математика, 3 орын

3.Рор Алина (6сын), биология, 2 орын

1. Шалаев Егор, 10сын, биология, 2 орын

2. Шупенёв Артём, 10сын, химия, 2 орын