Сенім телефоны
8 7182 516131
email: shool18@mail.ru
Мекенжайы: Павлодар қ., Я. Геринг к, 79
8 7182 515908, 8 7182 516131
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Е.А.Гамирова (Мектеп директоры) - Сейсенбі 15.00 сағ. 17.00 сағ.
Бір жылда3064257
Бір айда292132
Бір аптада51235
Кеше3457
Тәулік376
Үйірмелер және секциялар

 

 ММ «Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі»

 

 

БЕКІТЕМІН:                                                                                             КЕЛІСЕМІН:

№18 ЖОМ директоры                                                                             Тәрбие ісінің меңгерушісі

Гамирова Е.А.                                                                                           Жетенова М.Б

«___»_________2018 ж          

______________                                                                                        «___»__________2018 ж

                                                                                                                     _______________

 

 

2018-2019 оқу жылына арналған

№ 18 ЖОМ спорт үйірмелерінің

жұмыс кестесі

 

 

р/с №

Спорт түрлері

Өткізу уақыты

Жетекшісі

1

Футбол

Сейсенбі,сәрсенбі,бейсенбі,жұма

17.00 -19.00

Омарова А.С.

2

Футбол

Сенбі  14.00-15.00

Омарова А. С.

3

Баскетбол (ұлдар, қыздар)

Сейсенбі, бейсенбі, сенбі - 16.30-18.00, 18.00- 19.30

 

Бещембаев А.О.

4

Волейбол (ұлдар, қыздар)

 (жоғарғы топ)

Дүйсенбі, сәрсенбі,жұма

18.00-20.00

Сенбі -14.00-16.00

 

Касенов Н.Б

5

Волейбол (ұлдар, қыздар)

(төменгі топ)

Сейсенбі  12.00-14.30

Бейсенбі  12.00-14.30

Жұма     17.00-18.30

Сенбі      -14.00-16.30

 

Джамбулов А.М.

6

Жеңіл атлетика

Сәрсенбі, жұма

 12.00-13.30

Галимова А.А.

7

Жеңіл  атлетика

Сейсенбі  12.00-13.30

Сәрсенбі 12.00-13.30

Сенбі      11.00-12.30

Родькина  А.А.

8

Шаңғы спорты

Сейсенбі

15.00 – 16.00

Касенов Н. Б.

9

ЖДЖ

Жексенбі - 10.00-12.30

Тасыбаев Н.Ж.

10

Футбол

Жексенбі - 12.30-14.30

Тасыбаев Н.Ж.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       «Бекітемін»

№18 ЖОМ  директоры

__________Е.А. Гамирова

 

2018-2019 оқу жылына арналған

үйірмелердің жұмыс кестесі

 

 

Үйірме

 Жетекшісі

 Апта күні

 Уақыты

Кабинеті 

Вокал

Искакова А.К.

Дүйсенбі 

 

Среда

 

сенбі

13.00-15.00

13.00-15.00

 

 

9.45-12.00

14музыка кабинеті

Хореография

Мананникова Т.В.

Дүйсенбі

Сәрсенбі

жұма

9.00-15.00

9.00-13.30

12.00-15.00

Акт.залы 

Жас өлкетанушы

Якубова А.М.

Дүйсенбі

 

жұма

 

сенбі

11.30-15.30

 

11.30-13.30

 

9.00-11.00

 №38кабинет

Шахмат

Альясов К.М.

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

сенбі

 

11.20-13.30

12.05-14.15

12.05-14.15

11.20-14.15

12.50-14.15

09.25-10.05

 

Шахматкабинеті

Асық ату

Ахатова Т.С.

сенбі

11.00

Фойе 1 қабат

Әлемді нұрландыру

Пирогова Л.А.

сенбі

11.00

 № 37кабинет

Оқимыз-ойнаймыз

Усербаева А.К.

сенбі

11.00

№ 34кабинет

Жас суретші

Каирбекова А.К.

сенбі

11.00

№ 36кабинет

Көңілді  палитра

Киреева Н.А.

       сенбі

11.00

 № 35кабинет

«Фантазия»

Ахметова Д.М.

сенбі

11.00

№ 30кабинет

Жол әліппесі

Шадихан Г.Б.

бейсенбі

12.50

№ 28кабинет

Жас құтқарушы

Доскендирова Г.Т.

сенбі

11.00

№29кабинет

Жас полицияшы

Байбулова А.К.

сенбі

11.00

№43кабинет

Шебер

Дегтярева – Ковш Г.С.

дүйсенбі

12.50

№ 39кабинет

Робототехника

Машрапов А.Б.

дүйсенбі

бейсенбі

12.50

№ 42\2кабинет

                 Іздеу

Муканов А.С.

жұма

12.50

№ 23кабинет