Сенім телефоны
337250
email: school33kz@mail.ru
Мекенжайы: Макаренко, 14
337154
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сейсенбі 14.00-18.00 Жұма 16.00-18.00
Бір жылда3061368
Бір айда311967
Бір аптада68388
Кеше5214
Тәулік4680
"Рухани жаңғыру" қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын жүзеге асыру "Тәрбие және білім" кіші бағдарламасы

БЕКІТЕМІН:

Мектеп директоры

________ Г.Қыстаубаева

«____» қыркүйек 2018 жыл

 

 «Рухани жаңғыру» қоғамдық жаһандану бағдарламасын жүзеге асыру

«Тәрбие және білім» кіші бағдарламасы

Бірінші кезең – 2018-2020 жылдар

Мақсаты:

  • Жоғары деңгейдегі азаматтығы және патриотизмы бар жас ұрпақты қалыптастыру.
  • Оқушылардың туған өлкесін зерттеуге қызығушылығын арттыру, өлкетану жобалары мен кіші Отанын дамытуда белсенділікті қалыптастыру бойынша білім алу.
  • Жалпы адами құндылықтар, шығармашыл және кәсіби бәсекелестік негізінде белсенді өмір стратегиясы бар әр  тұлғаны жеке жүзеге асыруға септігін тигізетін жағдай жасау. Өздігінен білім алу және өмір бойы білім алу мен «оқу сәнін» белсендету бойынша жүйе арқылы қазақстандықтар арасында таным мәдениетін қалыптастыру.

Бағыттар

Жобалар

Іс-шаралар

Мерзімі

Жауаптылар

Ескерту

І.«Отаным-тағдырым»

1.«Ұстаз – өзгерістер елшісі»

1) Семинар

 

Е.А. Скворчевская

 

2) Дөңгелек үстел

 

А.А. Куямбаева

 

2.«Оқушылардың азаматтық тұрғыдан өзін-өзі тану деңгейін зерттеуі»

1) «Адал ұрпақ» үйірмесінің ашылуы

қыркүйек

Н.К. Уртакова

 

3.«Балалар-жасөспірімдер қозғалысы мен қоғамдық бірлестіктерді дамыту»

1) «Жас Ұлан» БЖБ жоспарымен жұмыс

қыркүйек

Ш.Н. Иманахметова

 

2) «Жас Қыран» БЖБ жоспарымен жұмыс

қыркүйек

Ш.Н. Иманахметова

 

4.«Сөз – тілдің көркі»

1) Облыстық «Мәшһүр Жүсіп: өмірі және философиялық ізденістері» интеллектуалды конкурсына қатысу

Жыл аралығында

Д.К. Жексенова

 

5.«Өрле, Қазақстан!»

1)Домбыра үйірмесін ашу

қыркүйек

М.М. Нургазинова

 

2) Облыстық «Менің Отанымдағы-менің бастамам» стартап-жобасы конкурсына қатысу

Жыл бойы

Е.А. Скворчевская

 

3) «Шеберлер қаласы» қолөнершілер фестивалі

желтоқсан

Л.М. Лопатюк

 

4) «Ақ шағала» хореогрфиялық ұжымдар конкурсына қатысу

қаңтар

хореграф

 

5) «Латын әліпбиін зерттейміз»

ақпан

Д.К. Жексенова

 

6) «Театрдың ғажайып әлемі» театрлық фестиваль-конкурсына қатысу

ақпан

М.М. Нургазинова

 

7) «Менің кіші Отаным» интеллектуалды конкурсы

Сәуір-мамыр

Е.А. Скворчевская

 

8) «Қалай сөз бастаймыз: 10 идея. Тыңдаушыларға не ұнайды»

сәуір

Г.М. Умиржанова

Т.В. Панащенко

 

9) «Бізге не сенімділік береді? 4 пайдалы жақтары – оны қалай дамытамыз» Тренинг

мамыр

Г.М. Умиржанова

Т.В Панащенко.

 

6.«Дарынды ұрпақ – ел болашағы»

1)Облыстық «Менің Туым» жобасына қатысу.

Жыл бойы

Ш.Н. Иманахметова

 

2) «Көшбасшы» үйірмесінің ашылуы

қыркүйек

Иманахметова Ш.Н.

 

3) Облыстық «Адал friends» жобасына қатысу

Жыл бойы

Ш.Н. Иманахметова

 

4) «Мейірімділік жаса» акциясы

Жыл бойы

Ш.Н. Иманахметова

 

5) TEDx форматында талқылау формате «Тұлғаның ақпараттық сауаттылығы және ақпараттық мәдениеті»

қазан

Ш.Н. Иманахметова

 

6) «Менің қылтимамдағы ту» акциясы («Менің Туым» жобасы аясында)

желтоқсан

Ш.Н. Иманахметова

 

7) Жалпы білім беру пәндері бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі.

қаңтар

Г.К. Капбасова

 

8) Тарихи мұра бойынша  Е.Бекмаханов  атындағы облыстық турнирға қатысу

ақпан

 

 

ІІ.«Өлкетану»

1.«Тарих мұрасы»

1) «Өлкетану» үйірмесінің ашылуы

қыркүйек

Ш.Н. Иманахметова

 

2) Павлодар облысындағы қасиетті жерлер балалар көзімен

қараша

Ш.Н. Иманахметова

 

3) Үздік мектеп мұражайы конкурсына қатысу

наурыз

М.О. Олжаева

 

4) Жас өлкетанушылар, экологтар форумы

мамыр

Ш.Н. Иманахметова

 

2. «Табиғат бесігі»

2) Велосипедте жүру айлығына қатысу. Мектепішілік «Ghallenge өзгеше сен!» лигасын ұйымдастыру.

 

қыркүйек

Б.М. Карипова

 

3) «100 жаңа есім» жобасы аясында атақты спортышалрмен кездесу

қараша

Б.М. Карипова

 

4)  «Болашаққа арналған қуат пен су» акциясы

қараша

К.А. Кусаинова

 

5) Облыстық «Эко-boom» жобасына қатысу

Жыл бойы

К.А. Кусаинова

 

6) «Бірінші сынып оқушыларының бақшасы» акциясы

қазан

Е.А. Скворчевская

 

7) «Ghallenge өзгеше сен!» аясында шаңғы тебу айлығы

Желтоқсан-қаңтар

Б.М. Карипова

 

8)«Эко-boom» аясында«Құстар дәмханасы» акциясы 

Желтоқсан-ақпан

Ш.Н. Иманахметова

 

9) «Ұлттық олимпиада ойындары»

ақпан

Б.М. Карипова

 

10) «Асық ойнайық»

наурыз

Б.М. Карипова

 

11) «ЭКО CROSS» акциясы

сәуір

К.А. Кусаинова

 

12) Сап және саптық әндер байқауы – облыстық әскери-патриоттық  конкурс

мамыр

С.Ш. Кайдаров

 

ІІІ.«Саналы азамат»

1.«Мамандықтар әлемі»

1) «ProfiTime» үйірмесінің ашылуы

қыркүйек

Ш.Н. Иманахметова

 

2) Ақпараттық дайджест «Мамандықтар әлемін ашамыз»

қараша

Е.А. Скворчевская

 

2.«Алтын қазына»

1) «Қыс өссе – елдің көркі» мектеп жобасын жүзеге асыру

а) «Қыз еркем – анасымен көркем» (Әжелер мен аналар мектебі)

б) «Асыл мұра» үйірмесінің ашылуы 2б сын.

в) «Сырғалым» үйірмесінің ашылуы

г) «Бүгінгі бойжеткен, ертеңгі ханым» клубының ашылуы

д) «Мен-әйелмін, әлемнің-Анасымын» клубының ашылуы

Жыл бойы

 

 

А.А. Куямбаева

 

 

Г.М. Умиржанова

Т.В. Панащенко

 

М.М. Картова

 

Л.М. Лопатюк

 

Г.М. Умиржанова

 

Г.М. Умиржанова

 

 

 

 

2) Облыстық «Шаңырақ» жобасына қатысу

Жыл бойы

 

Е.А. Скворчевская

 

3) Облыстық «Бір шаңырақ астында» жобасына қатысу

Қаңтар-мамыр

А.А. Куямбаева

 

4) «Алтын қазына» конкурсы

Наурыз-сәуір

А.Г. Әлжанова

 

3.«Ұлы өнертабысқа үлкен қадам»

1) «Робототехника» үйірмесінің жұмысын ұйымдастыру

Жыл бойы

 

А.Ж. Жакашпаева

 

2) Робототехника бойынша сайыс

наурыз

А.Ж. Жакашпаева

 

4.«Дарындылар елі»

1) КТК

Жыл бойы

 

Н.Т. Темиржанов

 

2) «Үздік ұлан» конкурсы

сәуір

Ш.Н. Иманахметова

 

5.«Кітап – білім бұлағы»

1)Кітаптар экспозициясын ашу

Жыл бойы

 

А.О. Сулейменова

 

2)Мектеп түлектерімен (Асылханов Е., Алпыспаев М.), Павлодар қаласының құрметті азаматтарымен (Демесинов М.), ҚР еңбек сіңірген ұстазымен (Мусинова Р.) дөңгелек үстел

Тоқсанына 1 рет

А.О. Сулейменова

 

6.«Business»

1) Бизнес-клубтың ашылуы

қыркүйек

К.С. Муканова

 

2) Облыстық «Bala-BUSINESS» жобасына қатысу

Жыл бойы

 

К.С. Муканова

 

3) «Бизнес баспалдақтарымен» экономикалық ойыны

март

К.С. Муканова

 

7.«Отбасы әлемі»

1) Облыстық «Family day» жобасын жүзеге асыру 1-4 сын.

қыркүйек

А.А. Сулейменова А.А. Алишева

 

2) Облыстық «Менің шежірем» фестиваліне қатысу

қазан

А.А. Куямбаева

 

3) «Бақытты отбасы» конкурстық бағдарламасына қатысу

қараша

Е.А. Скворчевская

 

4) Облыстық «Family day» жобасын жүзеге асыру 5-9 сын.

Ақпан-наурыз

Л.М. Лопатюк

Б.Ж. Нуралиева

 

5) Облыстық «Family day» жобасын жүзеге асыру 10-11 сын.

наурыз

Ш.Н. Иманахметова