Сенім телефоны
8 (7182) 53-71-04
email: school_35@inbox.ru
Мекенжайы: Ш. Айманов к-сі, 37
8 (7182) 53-71-04
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сәрсенбі 14.00-ден 19.00, Жұма 14.00-ден 19.00
Бір жылда2858624
Бір айда193531
Бір аптада56495
Кеше4389
Тәулік8099
"Көңілді жаз-2017"

Павлодар қаласының № 35 жалпы орта білім беру мектебінде «Жаз дауысы-2017» оқушылардың жазғы демалысын, сауықтырылуын ұйымдастыру жобасы 

Мақсаты:2017 жылғы жазғы демалыс мерзімінде кәмелетке толмағандар арасында қылмыс пен құқық бұзушылық, балалар бақылаусыз жүруін болдырмау үшін, сауығуын,демалысын ұйымдастыру.

Міндеттері:Балалардың мәдени демалысы мен сауығуы үшін жағдай жасау,жазғы уақытта балалардың мейлінше көп бос болмауын қамтамасыз ету.

Ұранымыз:

Бақытты балғын баламыз,

Суға шомылып аламыз

«Сиқырлы мұхит» аясында,

Сауығып демаламыз.

Хабарландыру:

Құрметті, ата-аналар, Жүздері жарқын балалар! «Сиқырлы мұхит» лагеріне келіңіздер, Ұмытылмас қызықтарды көріңіздер. Би билейміз, ән айтамыз, күлеміз, Һауызға барамыз, салауатты өмір сүреміз. Театр, мұражай, қалалық жағажайға біз барып, Ойнап, күліп, көңілді боп жүреміз.

02.06.2017- 13.07.2017 жылы аралығында «Сиқырлы мұхит» сауықтыру лагері жұмыс істейді. 6 -11 жас аралығындағы 217 оқушы қамтылған.

«Сиқырлы мұхит» сауықтыру лагерінің жұмыс жоспарының күн тәртібіне сәйкес сағат 8.00-17.00 өткізіледі.

 Мектеп жанындағы «Сиқырлы мұхит» сауықтыру лагерінің жұмыс жоспары 1 маусым 02.06.2017-22.06.2017

Уақыты Өтілетін шаралар
08.00-8.308.30-9.009.00-09.3010.00-12.30 12. 30-13.00 13.30-15.00 15.00-15.30 15.30-16.00 16.30-17.00 17.00-17.15 Балаларды қабылдауТаңертеңгі жаттығуТаңғы асТоптар мен лагердің жұмысы ( жоспар бойынша жұмыс) Түскі ас Ұйқы Бесін ас Іс-шара Күннің қорытынды сап түзуі. Үйге қайту.

Топ аттары: 1.Жұлдыздар

  1. Маржандар
  2. Дельфиндер
  3. Кит
  4. Алтын балық
  5. Акула
  6. Балдырлар
  7. Теңіз тасбақалары
  8. Толқын

Тізім: 

1.Солтангазинова Б.Е.. – лагерь бастығы 

2.Айткалиева А.Т. - аға тәлімгер 

3. Тлеубаева А.Б. - музыка жетекшісі 

4. Кошкеева Г.Т. - мед.бике 

5.Жумжуманов Д.Г. - спорт 

6.Жетібаева Г.Б. – психолог 

7.Хореграф - Ажанова У.

Тәрбиешілер:

Адамова А.Б.

Шарбақбаева Б.К– Садыкова Ж.А.

Жумабаева Г.И - Сырнай Б.

Жаркина К.К.- Блялова Ж.Б

.Дюсенбаева А.С - Ергалиева Б.С.

Кабышева.С.К.-Сулейменова Г.

Абраева Д.Б.

Аманжолова Г.Ж.

Этекбаева Б.Б.

Адамова А.Б.

Уразкенова С.Қ 

«Сиқырлы мұхит» сауықтыру лагерінің таным-жорық кестесі

Күні Баратын мекеме Тақырыбы уақыты
02.06 №7 Кітапхана Қозғалыс-ойын 11.00-12.00
3.06 Һауыз «Нептун»«Ертіс синема»кинотеатры жүзу 10.00-11.00
«Алиса» кинофильмі 10.00-11.00
06.06 Оқушылар сарайы «Балалар әлемі» 10.00-12.00
«Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
  жүзу  
Ж.Аймауытов театры «Маугли»қойылымы 10.00-11.00
6.06 «Бұқаржырау»мұражайы Таным-жорық 11.30-12.00
№7 Кітапхана Қозғалыс-ойын 11.00-12.00
№35 ЖОББМ мәжіліс залы «Фиксики» қойылымы 15.30-16.00
07.06 Һауыз «Нептун» жүзу 12.00-13.00
Оқушылар сарайы «Ертегілер елінде» театралданылған қойылым 10.00-11.00
«Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
8.06 Оқушылар сарайы «Балалар әлемі» 10.00-12.00
Оқушылар сарайы «Ақбұлақ» танымдық -серуен 10.00-11.00
«Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
«Өлкентану» мұражайы танымдық -серуен 15.00-16.00
9.06 «Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
Қалалық саябақ «Атыспақ» 12.00-12.30
10.06 Һауыз «Нептун» жүзу 10.00-11.00
«Бұқаржырау»мұражайы Таным-жорық 11.30-12.00
13.06 Оқушылар сарайы «Балалар әлемі»  
«Ертіс синема» «Мульт топтамалар» 10.00-11.00
«Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
14.06 «Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
  №7 Кітапхана Қозғалыс-ойын 11.00-12.00
15.06 16.06 Һауыз «Нептун» жүзу 12.00-13.00
Оқушылар сарайы «Ақбұлақ» танымдық -серуен 10.00-11.00
Ж Аймауытов театры «Алдар Көсе» қойылымы 10.00-11.00
Оқушылар сарайы «Балалар әлемі» 10.00-12.00
«Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
«ДП Багаев» атынадағы мұражайы танымдық-серуен 10.00-11.00
«Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
  «Бұқаржырау»мұражайы Таным-жорық 11.30-12.00
  Қалалық саябақ «Атыспақ» 12.00-12.30
  «Көркем-сурет» мұражайы Таным-жорық 15.00-16.00
17.06 Қалалық саябақ «Атыспақ» 12.00-13.00
Һауыз «Нептун» жүзу 10.00-11.00
20.06 Оқушылар сарайы «Балалар әлемі» 10.00-12.00
21.06 Һауыз «Нептун» жүзу 10.00-11.00
  Қалалық саябақ «Атыспақ» 11.30-12.30
22.06 Оқушылар сарайы «Балалар әлемі» 10.00-12.00
  «Болашақ»клубы Қозғалыс-ойын 10.00-11.00
       

21