Сенім телефоны
53-57-39
email: lizey16@rambler.ru
Мекенжайы: Айманов к., 51
53-23-04 53-75-41
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сәрсенбі с 16:00 до 18:00 Жұма с 16:00 до 18:00
Бір жылда2800956
Бір айда113414
Бір аптада27059
Кеше5659
Тәулік4747
Паспорт №16 ЛМ
Басшы: Мигунова Татьяна Алексеевна
Ашылу мерзімі: Енгізу жылы - 1972 ж., жаңа ғимарат - 2011 ж.
Мекенжайы: Айманов к., 51
Жобалық қуаты: 1200 орын
Жалпы көлемі: 14457,7 шаршы м.
Оқушылар саны: 1529 1-4 сыныптар -829 5-9 сыныптар -607 10-11сыныптар -93
Ауысым: Екі ауысым
Материалдық базасы: Барлық кабинеттер - 39, шеберхана-3, спортзалы, кітапхана, медициналық кабинет, асхана, мәжіліс залы, Бірінші Президент кабинеті Мектепте 3 компьютерлік сынып бар, оның ішінде бастауыш мектеп. Барлығы мектеп бойынша 257 компьютер құрылған. Компьютерленген кабинеттер: • АӘД кабинеті - 11 компьютер • Бастауыш сынып кабинеті – 10+1 • Мультимедиялық кабинеттер – 6 2016-2017 оқу жылында робототехника және шахмат кабинеті ашылды. 2017-2018 ж. teacher office, IT- кабинеті ашылды; Түрлендірілген кабинеттер – химия, биология, физика
Кадрлық құрамы: Барлық ұстаздар- 91, жоғары біліммен -86 (94%), арнайы орта – 5 (5%). Жоғары санатты – 44, бірінші- 26, екінші– 12, санатсыз – 9. Келесі біліктілігі бар педагог –шебер -3, педагог-зерттеуші -13, педагог-сарапшы -4
Оқушыларды тамақтандыру туралы мәлімет: Ыстық тамақпен қамтамасыз етілуі -100%
Қаржыландыру: 2017 жыл-235273300; 2018 жыл -256819900; 2019 жыл -307640600
Мекеме туралы мәлімет: Мектеп келесі тақырып бойынша жұмыс істейді: «Жаңартылған білім беру мазмұны жағдайында мұғалімдердің кәсіби құзіреттілігін жетілдіру және мәнмәтінде оқыту» Мектепте келесі мамаандандырылған сыныптар бар: Пәні тереңдетіп оқытумен: ағылшын тілі – 2, қазақ тілі -2, биология -1, математика -2, лицейлік сыныптар – 20. Бастауыш мектепте- 9, 5-10 сыныптарда 11 лицейлік сынып. 10-11 сынып оқушылары жаратылыстану-математикалық бағытта оқытылады.
Жұмыс нәтижелері. ҰБТ нәтижелері: 2014-2015 оқу жылы - 82,52 ұ. («Алтын белгі» иегері -1) 2015-2016 оқу жылы – 85 ұ. 2016-2017 оқу жылы – 87 ұ. Сальменбаев А. – 148-ден 138 ұ. 2017-2018 оқу жылы - 93,5 ұ.
Ғылыми жобалар нәтижелері: 2016-2017 о.ж. - 6 жоба (қалалық) - 5 жоба (қалалық, бастауыш мектеп) - 3 жоба (облыстық) - 1 жоба (республикалық) Мектеп оқушысы Сальменбаев Алғыр – мектеп оқушыларының республикалық ғылыми жобалар конкурсының жүлдегері (3 орын, Алматы, 2017). 2017-2018 о.ж. -6 жоба (қалалық) -5 жоба ((қалалық, бастауыш мектеп) -3 жоба (облыстық) -3 жоба (республикалық) 9 сынып оқушысы Мельник София – 8-11 сынып оқушыларына арналған «Зерде» республикалық ғылыми-зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы. Айжан Түсіпбаева, 4-сынып оқушысы, 1-7 сынып оқушыларына арналған «Зерде» республикалық ғылыми байқауының жеңімпазы. 5-сынып оқушысы Казмин Иван, «EXCEL» республикалық байқауының жеңімпазы («Менің сүйікті ағылшын тілі оқулығы») 2018-2019ж.ж. - 1-7 сынып оқушылары арасындағы республикалық «Зерде» байқауының облыстық кезеңі (1 орын -1 оқушы (Тусупаева Айжан), 3 орын -2 оқушы (Лаптев Евгений, Малышева Дарья). - 9-11 сынып оқушылары арасындағы Республикалық ғылыми жобалар байқауының облыстық кезеңі (1орын – Мельник София) - 1-7 сынып оқушылары арасындағы республикалық «Зерде» байқауы (1 орын – Тусупаева Айжан) - 6-сынып оқушысы Казмин Иван, «Үздік келешек» республикалық «EXCEL» байқауының иегері («Менің сүйікті ағылшын тілі оқулығы) - 5 жоба (қалалық) - 3 жоба (қалалық, бастауыш мектеп) -3 жоба (облыстық) -3 жоба (республикалық) 2019-2020ж.ж. -2 жоба (қалалық, бастауыш мектеп) «Зерде» бастауыш сынып оқушыларының ғылыми жобаларының республикалық конкурсы -3 жоба Аймақтық ХІХ облыстық ғылыми-практикалық конференция (аймақаралық, бастауыш мектеп) - 2-4 сынып оқушылары арасындағы «Бастау» математикалық турнирінің қалалық кезеңі (2 жалпы топтық орын, 2 жеке сайыстағы жүлделер) - Өзін-өзі тану бойынша облыстық олимпиада ( 3 жүлделі орын) - Ғылыми жобаларды қорғаудың қалалық кезеңі -5 жұмыс; облыстық кезең -2 жұмыс- 2 жеңімпаз.
Оқушылардың пән олимпиадасының қорытындысы: 2014-2015 о.ж.: - 14 орын (қалалық) - 2 орын (облыстық) - 1 орын (халықаралық) 2015-2016 о.ж. - 6 орын (қалалық) - 2 орын (облыстық) - Ұстаздардың облыстық олимпиадасы - 1 (Жапаргазинова А.Х., география пәні, 2 орын). 2016-2017 о.ж. - 20 орын (қалалық) - жасөспірімдер олимпиадасы – 3 2017-2018 о.ж. - жасөспірімдер олимпиадасы – 3 (қала) - қалалық олимпиада – 18 жүлделі орын - көптілділік бойынша облыстық олимпиада - 1 - Облыстық пәндік олимпиада – 3 2018-2019 о.ж. - 13 орын (қалалық) - 3 орын (облыс, бір жеңімпаз – Мельник София) - Көптілділік бойынша облыстық олимпиада – 1 (Мельник София) - Облыстық лингвистикалық олимпиада – 1 (Мельник София) - Жасөспірімдер олимпиадасы – 2 (қала) Кораблёв Артур, Роор Алина - Өзін-өзі тану бойынша облыстық олимпиада -1(Фрик Дарья, Павленко Ольга, Клочкова Софья) - Орыс тілі пәні бойынша республиканлық пәндік олимпиада Мельник София, 10 сынып оқушысы, «Абсолютті жеңімпаз – 2019» аталымында 1 орын. - Робототехника бойынша «Pavlodar Robotics Challenge» облыстық сайыс 3 орын (Иванов Е, Долганов М.) - Бағдарламалау бойынша облыстық олимпиада, 3 орын (Федоринин С, 9 с.). 2019-2020 о.ж. - 13 орын (қалалық) - 3 орын (облыс) екі жеңімпаз – Мельник София, Жанат Аружан, 2 орын жүлдегері Руденко Богдан ) - Көптілділік бойынша облыстық олимпиада – 2 орын (Мельник София) - Облыстық лингвистикалық олимпиада – 1 (Жанат Аружан) - Жасөспірімдер олимпиадасы – 3 (қала) Марчук Мария-2 орын, Кремер Милана-3 орын, Семенов Александр-1 орын. - Өзін-өзі тану бойынша облыстық олимпиада -2 орын (Фрик Дарья, Павленко Ольга, Реснянская Валерия) Оқушылар «FLEX» бағдарламасы бойынша үнемі халықаралық білім гранты иегерлеріне айналады (2019ж – Айдар Алимхан) Педагогикалық белсенділік 2016-2017 о.ж. - «Үздік авторлық бағдарлама - 2016» республикалық конкурсы -2 орын (физика мұғалімі Ликарь Н.А.) - ll Республикалық педагогикалық оқулар, 1 орын (Жаксылыкова Ж .Ж, бастауыш сынып мұғалімі) - «Ең үздік педагог-писихолог» Республикалық сайысы, 2 орын (Щербинина Е.А, психолог) - «Жыл ұстазы – 2016» облыстық сайысы, 2 орын (Жаксылыкова Ж.Ж, бастауыш сынып мұғалімі) - «КӘЖ үздік ұстазы – 2016» облыстық сайысы 2 орын (Казкенова Г.Е) - «Балалар және жаз» республикалық сайысы, 1 орын (Мигунова Т.А., Катьетова О.С.) 2017-2018 о.ж. - «Табысты менеджер - 2017» республикалық сайысы, 1 орын, мектеп директоры Мигунова Т.А. - Қазақ тілі сабағының республикалық сайысы, Сыздыкова А.М., 2 орын - Жазғы демалыстың республикалқы жобасы, Нуриманова А.В., 1 орын - «Үздік авторлық бағдарлама – 2017» облыстық сайысы, 2 орын (биология мұғалімі Чайковская Е.Л.). - «Педагогикалық шеберлік» облыстық сайысы , 1 орын – Мигунова Т.А., Казакова О.Д., Жаксылыкова Ж.Ж. 2 орын – Сыздыкова А.М. - «Үздік педагог -2018» республикалық сайысының облыстық кезеңі Жаксылыкова Ж.Ж. 2018-2019 о.ж. - «ҚР үздік педагогі - 2018» дәрежесі (бастауыш сынып мұғалімі Жаксылыкова Ж.Ж. «Үздік педагог» республикалық сайысының жеңімпазы) - «Педагогикалық идеялар панорамасы» республикалық сайысы (3 орын, Жаксылыкова Ж.Ж., бастауыш сынып мұғалімі) - «Үздік авторлық бағдарлама» республикалық сайысы (3 орын –Бурлакова Н.Я, музыка мұғалімі, 2 орын – Чайковская Е. Л., биология мұғалімі) - BilimLand білім беру платформасының «Жаңашыл- мұғалім» республикалық байқауының финалға қатысушылары, 2019ж. (Жаксылыкова Ж.Ж. бастауыш сынып мұғалімі, Сыздыкова А.М. қазақ тілі мұғалімі, Смагулов Р.З. дене тәрбиесі мұғалімі) - «Оқу үрдісіндегі АКТ» облыстық конкурсы (1 орын – Бурлакова Н.Я, музыка мұғалімі, 2 орын – Чайковская Е.Л., биология мұғалімі, 3 орын- Кабдракишева А.С., қазақ тілі мұғалімі) - «Педагогикалық идеялар панорамасы» республикалық сайысы (1 орын Жаксылыкова Ж.Ж., 1 орын – Синицина Е.В,, бастауыш сынып мұғалімдері, 3 орын – Таран Е.Г., тарих мұғалімі) - Әлеуметтік жобалар облыстық сайысы (1орын –Левашова Т.В.) - Д.Қонаевтың орденімен марапатталды (Батаева А.С., физика мұғалімі) - Оқытудағы инновациялық тәжірибесі қалалық деңгейде көрсетілді – 4 (Латышева О.И, Симдянкина С.И., Смирнова Ю.Н., Кабдракишева А.С.). - «Дарынды балаларға - дарынды мұғалім» облыстық байқауы (Серикбаев А.Б., 1 орын, Сагитова С.А., 2 орын). - «Кәсіподақ! Ұстаз! Жастар!» облыстық бейнебаян сайысы (Серикбаев А. Б, тарих мұғалімі) - «Педагогикалық шеберлік-2019» облыстық сайысы Смагулов Р.З., 3 орын - «Үздік оқытушы - 2019» республикалық байқауының қалалық (бас жүлде) және облыстық кезеңі (Чайковская Е.Л.), республикалық сайыстың қатысушысы (портфолио қарастырылуда). - «Үздік сабақ жоспары» (үштілділік): облыстық кезең – 2 (Чайковская Е., биология мұғалімі ,Кубасова Е.В. ағылшын тілі мұғалімі), қалалық кезең – 1 (Серикбаев А.Б. тарих мұғалімі ). - «Үздік интерактивті сабақ» облыстық интернет фестивалі (Сыздыкова А.М., қазақ тілі мұғалімі) 2019-2020 о.ж. - «Үздік авторлық бағдарлама» республикалық сайысы (Грамота – Бурлакова Н.Я, музыка мұғалімі, 2 орын – Чайковская Е. Л., биология мұғалімі) - «Педагогикалық идеялар панорамасы» облыстық сайысы Сыздыкова А.М., қазақ тілі мұғалімі -1 орын, Малоярова А.М., 2 орын-өзін-өзі тану мұғалімі, Курмашева Ш.К.,2 орын- қазақ тілі мұғалімі, Каиржанова А.С., 3 орын –ағылшын тілі мұғалімі -Педагогикалық тамыз оқулары (Үздік баяндама – Катьетова О.С., Сагитова С.А.) - «ЛИП-2019» облыстық сайысы ( 1 орын – Сагитова С.А., Катьетова О.С., Лысенко И.Н., 2 орын Сарманова К.М, 2 орын Симдянкина С.И., Латышева О.И., бастауыш сынып мұғалімдері. - «Педагогикалық идеялар фестивалі 2020» республикалық сайысы (Кабдракишева А.С.)
Даму жоспары: - Оқушылардың жобалау-зерттеу қызметінде робототехника бағытын дамыту. - Дарынды балалармен жұмыс жүйесін жетілдіру. - Көптілділік оқытуды дамыту. - IT-кабинетінің жұмыс жүйесін қолдана отырып, оқушылар мен мұғалімдердің АКТ дамыту.
Байланыстар: 53-23-04 53-75-41
Электрондық пошта: lizey16@rambler.ru
Инстаграм: @shkolalizey16
Қабылдау кестесі: Сәрсенбі с 16:00 до 18:00 Жұма с 16:00 до 18:00
Сенім телефоны: 53-57-39