Сенім телефоны
33-81-23
email: 27_school@mail.ru
Мекенжайы: 140006 Павлодар қ. Павлов көш, 17
қабылдау бөлмесі: 33-81-23, бухгалтерия: 33-81-46, әдістемелік кабинет: 33-81-25
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
бейсенбі сағат 14.00 - 18.00 дейін
Бір жылда2972225
Бір айда249451
Бір аптада61732
Кеше9624
Тәулік8621
Интеллектуалдық биіктіктер
ИМРАН ИСЕН
ИМРАН ИСЕН

5 А сынып оқушысы Исен Имран менталдық арифметика бойыншаолимпиадаға қатысып, ауызша бөлімі бойынша екінші деңгейдің жеңімпазы атанып, І орынға ие болды,«Менар» менталды арифметика бойынша халықаралық олимпиаданың екінші деңгейінде  ІІІ орынды қанжығасына байлады.

ДИАНА ГУБЕРТ
ДИАНА ГУБЕРТ

7 "А" сынып оқушысы.

Орыс тілінен Республикалық қашықтықтағы олимпиададан 2 орын

 

Томирис Идрисова
Томирис Идрисова

5 «А» сынып оқушысы.

Зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалардың Республикалық сайысының облыстық кезеңінде 3 орынға ие болды. 

САБИНА АСЫЛБЕКОВА
САБИНА АСЫЛБЕКОВА

6 "А" сынып оқушысы.

Областық зияткерлік математикалық "Гонка за лидером" ойынында 2 орыны

МАКСИМ МАСЛЕННИКОВ, СОФИЯ ШКУЛОВА
МАКСИМ МАСЛЕННИКОВ, СОФИЯ ШКУЛОВА

7 Б сынып оқушылар. Областық зияткерлік математикалық "Гонка за лидером" ойынында 2 орын  

ОЛЕСЯ ЖИЛЯЕВА, НАТАЛЬЯ САХАРОВА
ОЛЕСЯ ЖИЛЯЕВА, НАТАЛЬЯ САХАРОВА

6 сынып оқушысы.

Областық зияткерлік математикалық "Гонка за лидером" ойынында 2 орыны

ТИМУР АФАНАСЬЕВ
ТИМУР АФАНАСЬЕВ

9 Б сынып оқушысы.

Қалалық пән олимпиадасында математикаден 3 орын алды

ЕВГЕНИЯ СНЕЖКО
ЕВГЕНИЯ СНЕЖКО

8 А сынып оқушысы.

Қалалық пән олимпиадасында орыс тілінен 3 орын алды

МАКСИМ КАМАРДИН
МАКСИМ КАМАРДИН

4 "Б" сынып оқушысы.

"Ақ бота" зияткерлік марафонында 3 орын алды

ШАМИЛЬ БЕКОВ
ШАМИЛЬ БЕКОВ

4 "Б" сынып оқушысы.

"Ақ бота" зияткерлік марафонында 2 орын 

Владислав Просеков
Владислав Просеков

3 "А" сынып оқушысы.

 "Ақ бота" интеллектуалдық марафонында 2 орын алды

Анастасия Толмачева, Софико Квиртия, Ева Осьмак
Анастасия Толмачева, Софико Квиртия, Ева Осьмак

5 "А" сынып оқушылар.

"Алтын асық" облыстық зияткерлік конкурсында 2 орын алған

Айнура Марисова, Томирис Идрисова
Айнура Марисова, Томирис Идрисова

5 сынып оқушылар.

"Алтын асық" облыстық зияткерлік конкурсында 2 орын алған

Ярослав Татаренко
Ярослав Татаренко

1 "А" сынып оқушысы.

"Алтын асық" облыстық зияткерлік конкурсында 3 орын алған

Дильназ Шалабекова
Дильназ Шалабекова

4 "А" сынып оқушысы.

"Ақ бота" интеллектуалдық марафонында 1 орын алды

Ева Лучишина, Анжелика Сорочан, Данил Романов, Камилла Шахмарданова, Анна Радченко
Ева Лучишина, Анжелика Сорочан, Данил Романов, Камилла Шахмарданова, Анна Радченко

3 "В" сынып оқушылар.

"Ақ бота" интеллектуалдық марафонында 1 орын алды